Infantil B zagra jutro w półfinałach La Liga Promises

Infantil B pokonał Espanyol 2:1 i awansował do półfinałów turnieju La Liga Promises w Abu Zabi. Jutro zagra w nim przeciwko Villarrealowi.

Podopieczni Juana Carlosa Duque zmierzyli się w 1/4 finału z Espanyolem, który w grupie wygrywał z Valencią, Borussią Dortmund i Benficą. Ostatecznie Królewscy wygrali 2:1 po golach Paulo i Reyesa.

Jutro, w niedzielę 29 grudnia, zostaną rozegrane półfinały oraz finał turnieju dla ekip U-13. Półfinały będą rozgrywane po 15 minut połowa, a finał 20 minut połowa. Przypomnijmy, że jest to tak zwany futbol 7, gdzie gra się bramkarzem i 6 piłkarzami w polu. Rywalami graczy Realu Madryt w 1/2 finału będzie Villarreal, który pokonał ich w grupie 2:0.

ĆWIERĆFINAŁY ZIMOWEGO TURNIEJU LA LIGA PROMISES 2019:
Atlético Madryt v Juventus 1:0
FC Barcelona v Sevilla FC 1:1 (karne 2:3)
Espanyol v REAL MADRYT 1:2 (gole Paulo i Reyesa)
Villarreal CF v Valencia CF 3:1.

TERMINARZ LA LIGA PROMISES NA NIEDZIELĘ:
PÓŁFINAŁY
11:00 Atlético Madryt v Sevilla FC
11:50 REAL MADRYT v Villarreal CF.

FINAŁ - 12:45.

Mecze na żywo można śledzić na kanale YouTube La Ligi. Poza tym w Polsce transmisję na żywo przeprowadzi kanał Eleven Sports 1 na platformie Player.pl.

KADRA INFANTILU B NA ZIMOWY TURNIEJ LA LIGA PROMISES:
Bramkarze: Álvaro (numer 1) i Javier (13)
Obrońcy: Almeida (2), Diego (3) i Jaime(4)
Pomocnicy: Melero (5), Viega (6), Carlos (8), Paulo (10), Ignacio (9) i Yáñez (11)
Napastnicy: Reyes (7).

Dziennikarze w ekipie Realu Madryt za największe talenty uznają pomocnika Carlosa Díeza, MVP letniego turnieju międzynarodowego La Ligi w Nowym Jorku, oraz napastnika José Antonio Reyesa, syna tragicznie zmarłego w tym roku byłego atakującego Królewskich. Dotychczas gole zdobywali: 4 Paulo, 3 Reyes, 2 Carlos, a po jednym Melero i Yáñez.