Infantil B zagra w ćwierćfinałach La Liga Promises [VIDEO]

Infantil B awansował do ćwierćfinałów turnieju La Liga Promises w Abu Zabi. Ekipa U-13 Realu Madryt wygrała z PSG i Al Jazirą oraz przegrała z Villarrealem. W 1/4 finału Królewscy zagrają z Espanyolem.

Wczoraj podopieczni Juana Carlosa Duque wygrali 1:0 z PSG i ulegli 0:2 Villarrealowi, a dzisiaj rozgromienie 8:0 Al Jaziry pozwoliło im wyprzedzić Francuzów, którzy zremisowali z Żółtą Łodzią Podwodną. Ostatecznie Infantil B wyszedł z drugiego miejsca i trafił na zwycięzcę grupy C, czyli Espanyol. Ten ćwierćfinał zaplanowano na 16:30 czasu polskiego.

ĆWIERĆFINAŁY ZIMOWEGO TURNIEJU LA LIGA PROMISES 2019:
Atlético Madryt v Juventus 1:0
FC Barcelona v Sevilla FC 1:1 (karne 2:3)
Espanyol v REAL MADRYT 1:2 (gole Paulo i Reyesa)
Villarreal CF v Valencia CF 3:1.

Mecze na żywo można śledzić na kanale YouTube La Ligi.

Półfinały i finał odbędą się jutro. Mecze do ćwierćfinałów trwają po 12 minut połowa. W półfinałach jest to 15 minut, a w finale 20 minut. Nie ma dogrywek i w meczach fazy pucharowej przy remisie przechodzi się od razu do karnych.

KADRA INFANTILU B NA ZIMOWY TURNIEJ LA LIGA PROMISES:
Bramkarze: Álvaro (numer 1) i Javier (13)
Obrońcy: Almeida (2), Diego (3) i Jaime(4)
Pomocnicy: Melero (5), Viega (6), Carlos (8), Paulo (10), Ignacio (9) i Yáñez (11)
Napastnicy: Reyes (7).

Dziennikarze w ekipie Realu Madryt za największe talenty uznają pomocnika Carlosa Díeza, MVP letniego turnieju międzynarodowego La Ligi w Nowym Jorku, oraz napastnika José Antonio Reyesa, syna tragicznie zmarłego w tym roku byłego atakującego Królewskich.