Kwadrans ostatniego treningu przed Valencią [VIDEO]
Zawodnicy Realu Madryt rozpoczęli właśnie ostatnie zajęcia przed jutrzejszym starciem z Valencią w La Lidze.
![Foto: Kwadrans ostatniego treningu przed Valencią [VIDEO]](/static/images/photo/aedf36bb-edb2-49cc-9fdc-e2278e966e21.png)
Piłkarze Realu Madryt podczas jednego z treningów w Valdebebas. (fot. Getty Images)
Po godzinie 16:00 w Valdebebas rozpoczęły się ostatnie zajęcia przed ligowym spotkaniem z Valencią. Oficjalnie kontuzjowani są Éder Militão, Dani Carvajal, Ferland Mendy i Dani Ceballos, ale wczoraj z drużyną ponownie nie trenowali też Thibaut Courtois oraz Andrij Łunin. Przedstawiamy transmisję na żywo z pierwszego kwadransa dzisiejszych zajęć [w RM Play można ją cofać do 12 godzin]:
TRENING NA ŻYWO W RM PLAY / TRENING NA ŻYWO W REALMADRID TV
Mecz z Valencią rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:15, a w Polsce będzie można obejrzeć go na kanale CANAL+ Sport w serwisie CANAL+ Online.
Aktualizacja: Dani Ceballos trenuje z drużyną, a razem z pozostałymi bramkarzami pracuje Andrij Łunin.
Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.
Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!
Komentarze