Advertisement
Menu

Dzisiejsze okładki

Oferta Saudyjczyków dla Viníciusa, osiągnięcia ataku Barcelony i nowe kontrakty w hiszpańskim futbolu to główne tematy na wtorkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot.

MARCA
Article photo

„By dalej wygrywać” – MARCA podkreśla, że Hiszpania zabezpiecza swojego selekcjonera poprzez przedłużenie kontraktu na długi czas. Nowa Federacja wysyła wiadomość o stabilizacji i zaufaniu. Ma przed sobą dwa wielkie turnieje: mundial 2026 i EURO 2028.

Na górze: Fortea, perełka Realu w koronie, mówi „nie” nowej umowie. Na boku w sekcji Królewskich: Alaba przyśpiesza w kierunku jedenastki – „Jest z każdym razem coraz bliżej pierwszego składu”, zapewnia Ancelotti.

Na boku: Alavés zremisowało z Celtą; De Paul jest nietykalny – Atlético odrzuca 25 milionów od West Hamu; Rashford szaleje na punkcie przejścia do Barcelony; Tebas otwiera drzwi do rozegrania Klasyku między Barceloną a Realem za granicą; tor F1 w Madrycie startuje za trzy miesiące – start prac przewiduje się na okres między kwietniem a majem; Grenlandia chce grać – magazyn gazety. Do tego w kółku: Alejandro Blanco startuje do swojej piątej reelekcji na stanowisko prezesa Hiszpańskiego Komitetu Olimpijskiego.

AS
Article photo

„Miliard dla Viníciusa” – AS informuje, że Arabia ma już ustalony atak po Brazylijczyka: 200 milionów euro za sezon w 5-letniej umowie dla niego i 300 milionów euro dla Realu. Królewscy odsyłają do klauzuli odejścia, chyba że piłkarz poprosi o odejście. Al-Hilal byłby jego możliwym kierunkiem.

Na górze: „We Francji uważano nas za żart” – Éric Roy, trener Brestu, rozmawia z gazetą; „Jeśli Lille mogło wygrać z Realem, dlaczego nie my?”; „Nasza sytuacja jest taka, jak gdyby w Lidze Mistrzów grał Cádiz”.

Alavés zremisowało z Celtą. Na dole w sekcjach piłkarskich: De la Fuente 2028 – Federacja ogłasza przedłużenie umowy selekcjonera i daje mu trzykrotną podwyżkę – „Przyszedłem tutaj na kilka miesięcy i jestem tu od 13 lat. Nigdy nie chciałem odchodzić”; sąd przyjmuje pozew przeciwko sędziemu meczu Gimnàsticu z Málagą z 2024 roku.

Poza tym na dole: długotrwały numer jeden – Sinner zapewnia sobie liderowanie w rankingu tenisistów przynajmniej do US Open; Mahomes chce być jedyny – Chiefs poszukają w starciu z Eagles zostania pierwszą organizacją NFL, która wygra trzy Super Bowl z rzędu.

Mundo Deportivo
Article photo

Killer Barça” – Mundo Deportivo wskazuje na 101 goli w 32 meczach, czyli średnio 3,16 trafienia na spotkanie. Niszczący atak Barcelony notuje liczby, których nie widziano w klubie od lat 50. z Kubalą. To najlepsza ofensywa w Europie daleko przed Realem Madryt (87 goli), Chelsea (84), Liverpoolem czy Bayernem (83).

Na pasku: De Jong teraz chce zostać; Retegui, lider klasyfikacji strzelców Serie A z katalońską przeszłością.

Na dole: De la Fuente przedłuża jako selekcjoner do 2028 roku; Eagles kontra Chiefs, czyli Mahomes rusza po kolejny pierścień; raport z szansami na awans każdej ekipy w Lidze Mistrzów.

Sport
Article photo

„Zabezpieczeni” – Sport podaje, że Barcelona doszła do porozumień w sprawie przedłużenia umów Pedriego i Gaviego do 2030 roku z klauzulami odejścia w wysokości miliarda euro. Klub ogłosi odnowienie kontraktów obu piłkarzy w tym tygodniu przed zamknięciem zimowego okienka.

Na dole: Arabia Saudyjska kusi Paua Prima i Arnau Pradasa – ofensywa po wychowanków; Real nie może zremisować w Breście [mecz odbędzie się na stadionie w Guingamp - dop. red.] – lepsza dla niego może być porażka; przyjęto pozew ws. meczu Gimnàsticu z Málagą – sędzia pod znakiem zapytania.

Na górze: Juventus kontaktuje się z Xavim w sprawie ławki – Motta zagrożony; De la Fuente przedłuża umowę do 2028 roku – Federacja odnawia i poprawia warunki kontraktu selekcjonera.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!