Dzisiejsze okładki

Wygrana reprezentacji Hiszpanii i dokonania Barcelony to najważniejsze kwestie poruszane na dzisiejszych okładkach największych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

Article photo

„Hiszpania na 10” – La Roja pokonała przeszkody po wczesnym wyrzuceniu Le Normanda. Dublet Fabiána w meczu, w którym Hiszpania cierpiała, zanim przypieczętowała zwycięstwo z kontry. Hiszpania zagra o pierwsze miejsce z Danią w Murcji.

„Roglič zdobywa czwarte zwycięstwo” – Słoweniec wyrównał cztery triumfy Roberto Herasa na Vuelta a España. Enric Mas zajął trzecie miejsce, wyprzedzając O’Connora.n„Hiszpania kończy Igrzyska Paraolimpijskie z 40 medalami” – Alberto Suárez zdobył srebro na zakończenie zawodów w maratonie. Surrealistyczna dyskwalifikacja Eleny Congost w maratonie.

Druga z rzędu wygrana Marca Márqueza w GP San Marino – Hiszpan wchodzi na podium, za nim Bagnaia i Martin, który utrzymuje prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Coello i Tapia błyszczą na Premier Padel w Madrycie. Sinner wyrównuje wyczyn Alcaraza, zdobywając dublet na US Open.

AS

„Kolosy” – Hiszpania pokazuje charakter w Szwajcarii, wygrywając mimo gry w osłabieniu przez 70 minut. Fabián (dwa gole), Joselu i Ferran zdobywają bramki.

„Poker Rogliča” – Słoweniec wyrównuje cztery tytuły Herasa na Vuelta a España. O’Connor kończy na drugim miejscu przed Masem. Küng wygrywa ostatnią czasówkę. „Bellingham i Militão w sprincie” – obaj zawodnicy walczą o powołanie na mecz z Realem Sociedad. „Márquez, który zdołał utrzymać prowadzenie” – zawodnik Gresini Racing korzysta z niespodzianki, jaką przyniósł deszcz w Misano. „Hiszpania kończy z 40 medalami” – ostatni dzień zawodów kończy się srebrem dla Alberto Suáreza w maratonie. Sinner zdobywa swój drugi tytuł w Wielkim Szlemie po pokonaniu Fritza w trzech setach.

Mundo Deportivo

„Jak mistrz” – La Roja wygrała pewnie w Genewie, mimo że grała przez 70 minut w dziesiątkę po wyrzuceniu Le Normanda. Lamine, z asystą przy golu Joselu na 0:1, oraz Ferran i Fabián (z dwoma bramkami) byli kluczowi.

„Márquez dyktuje swoje warunki” – Márquez wykorzystał deszcz w Misano, aby zdobyć drugie zwycięstwo w tym sezonie. „Roglič zdobywa czwarte zwycięstwo i wyrównuje rekord Herasa” – relacja z Vuelta a España. „Hiszpania wraca z Paryża z 40 medalami na Igrzyskach Paraolimpijskich” – sukces hiszpańskich sportowców. „Janik Sinner wygrywa swój drugi tytuł w Wielkim Szlemie” – relacja z US Open. Deportivo 0:3 Barcelona : Ewa Pajor pokazuje swoją moc na początku sezonu w Lidze F.

Sport

„Lamine i Ferran Torres pokazują klasę” – Lamine odegrał kluczową rolę, otwierając wynik spotkania asystą do Joselu, a Ferran Torres, który wszedł za niego w 46. minucie, strzelił gola i dorzucił kolejną asystę. Pedri, poświęcony z powodu wyrzucenia Le Normanda w pierwszej połowie, grał tylko 27 minut.

„Spokój w Barcelonie z Danim Olmo” – nie stwierdzono żadnej poważnej kontuzji u zawodnika. „Epicki powrót i zwycięstwo Márqueza” – triumf Márqueza w wyścigu MotoGP o GP San Marino. „Hiszpania wraca z Paryża z 40 medalami” – sukces Hiszpanii na Igrzyskach Paraolimpijskich. „Primož Roglič zdobywa czwarty tytuł” – relacja z Vuelta a España, Enric Mas zajął trzecie miejsce. Pajor i Brugts prowadzą Barcelonę do zwycięstwa w inauguracyjnym meczu Ligi F.