Remis w drugim sparingu pretemporady

W drugim meczu kontrolnym okresu przygotowawczego piłkarki Realu Madryt zremisowały w Valdebebas z Madrid CFF 1:1.

W drugim sparingu okresu przygotowawczego piłkarki Realu Madryt zremisowały 1:1 z Madrid CFF. (fot. realmadrid.com)

Piłkarki Realu Madryt posiadały inicjatywę przez całą pierwszą połowę i stworzyły wiele okazji, by wyjść na prowadzenie. Strzał Olgi w słupek w 13. minucie, uderzenie Evy Navarro w 19. minucie czy sytuacja sam na sam Athenei w 27. minucie gry to najlepsze sytuacje, jakie stworzyły sobie Królewskie w pierwszej odsłonie.

Druga połowa ponownie rozpoczęła się od ataków Las Blancas, jednak w 55. minucie to rywalki objęły prowadzenie za sprawą Kayli. W 82. minucie Signe Bruun doprowadziła do wyrównania po strzale z okolic linii pola karnego, który przełamał ręce Paoli.

Najważniejszą wiadomością płynącą z Valdebebas z wczorajszego sparingu jest niewątpliwie powrót do rywalizacji Carli Camacho, która w październiku ubiegłego roku zerwała więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie. Młoda piłkarka Realu Madryt wróciła do gry po 302 dniach absencji.

W trwającym okresie przygotowawczym Królewskie czeka jeszcze jeden mecz kontrolny. W najbliższą niedzielę, 1 września, o godzinie 11:00 drużyna Alberto Torila zagra towarzysko z Deportivo La Coruña w ramach Torneo Cantarrana w Viverio.