Dzisiejsze okładki

Losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów oraz wyniki w Lidze Europy to główne tematy na okładkach największych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA
Article photo

„Wielka piłka na horyzoncie” – dzisiaj poznamy pary ćwierćfinałowe i drabinki do półfinałów. Wszystko jest możliwe, od ekip, na które każdy chce trafić, po hiszpańskie pojedynki. Losowanie będzie miało miejsce o 12:00. Na górze: wyniki w Lidze Europy. Barcelona przeprowadza remontadę w piekle. Betis w sposób okrutny wyeliminowany w dogrywce. Gol Jarmołenki pozostawia Sevillę poza europejskimi pucharami. Na dole wywiad z Serhijem Stachowskim: „Rosja nie pokona Ukrainy, bo opór jest wszędzie”.

AS

„Historia Realu Madryt ma wielką wagę” – Casemiro rozmawia z dziennikiem AS na 48 godzin przed Klasykiem. „Przyjedzie tu najlepsza Barcelona w sezonie, ale cały czas brakuje tego najważniejszego”. „Zawsze chcę odbierać piłki, ale nie staram się zrobić krzywdy rywalowi”. Na górze: Bayern jest el coco, czyli ekipą, której wszyscy chcą uniknąć. Real Madryt, Atlético i Villarreal poznają dziś o 12:00 swoich rywali. Na dole: Pedri zamroził wulkan. Jarmołenko wyeliminował Sevillę. Betis mówi „adiós” w 120. minucie.

Mundo Deportivo

„Reakcja” – Barcelona przezwyciężyła tureckie piekło i odrobiła straty po pierwszym golu gospodarzy, przechodzące do ćwierćfinałów. Niesamowity gol Pedriego i kolejna bramka Aubameyang pozwala podejść do Klasyku z pełną siłą.

Hiszpańskie drużyny mogą trafić na bardzo trudnych rywali. Sevilla odpadła po dogrywce. Eintracht zakończył marzenia Betisu w 121. minucie. Oyarzabal się połamał i możliwe, że żegna się z mundialem. Badosa awansowała do półfinału Indian Wells.

SPORT

Remontada… i do ćwierćfinałów!” – Barça w piękny sposób awansowała po tym jak przegrywała 0:1, ale bramki zdobyli Pedri i Aubameyang. Atalanta, West Ham i Lipsk najtrudniejszymi możliwymi rywalami podczas losowania w Nyonie.

Betis upadł w 120. minucie. Słaba Sevilla żegna się z Europą. 3 kwietnia zgromadzenie, aby zatwierdzić nowego sponsora Barcelony. Klasyk w odmiennych strojach. Kwiecień ostatecznym terminem, by pozyskać Hålanda.