Dzisiejsze okładki

Wygrane Sevilli i Barcelony to główne tematy na sobotnich okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA
Article photo

„Sevilla wytrzymuje rytm” – MARCA przekazuje, że gol Ocamposa w 89. minucie pozwala marzyć dzielnicy Nervión. Golazo Rakitica dało prowadzenie gospodarzom. Felipe wyrównał przed przerwą. Atlético się odłącza: trzecia porażka z rzędu w La Lidze.

Na boku: Hazard wraca, aby być szczepionką Realu.

W sekcji ligowej: Vallecas wibruje, a Rayo jest w Lidze Mistrzów! – najlepszy gospodarz La Ligi nie wybacza i pewnie idzie dalej; dzieci uratowały Barcelonę; terminarz.

Na samym dole: Wojowniczki chcą nagrody – szczypiornistki muszą podnieść głowy, by zdobyć brąz mistrzostw świata.

AS

„Sevilla rzuca wyzwanie Realowi” – AS informuje, że gol Ocamposa w 88. minucie zatopił Atlético, które ma trzy porażki z rzędu w La Lidze. Ekipa Lopeteguiego traci 5 punktów do Królewskich.

Na górze: szczęśliwa 100 – Vinícius dociera do setki meczów w La Lidze; Hazard zagra w pierwszym składzie.

Na dole w sekcjach piłkarskich: Rayo jest na miejscach dających awans do Ligi Mistrzów po pokonaniu Alavés; ligowy terminarz; Jutglà, Gavi i Nico ratują Barcelonę w meczu z Elche.

Poza tym na samym dole: szczypiornistki walczą o brąz mistrzostw świata.

Mundo Deportivo

„Baby boom” – Mundo Deportivo opisuje, że najmłodsi tchnęli życie w Barcelonę, która znowu cierpiała przez dołek w drugiej połowie. Jutglà i Gavi z golazo dali prowadzenie 2:0, Elche wyrównało w ciągu 94 sekund, a Nico uratował zwycięstwo. Na pasku: dzisiaj pierwsze internetowe referendum w historii klubu w sprawie Espai Barça.

Poza tym na dole: lider zdziesiątkowany przez koronawirusa i z Hazardem w pierwszym składzie zagra z Cádizem; Ocampos dodaje skrzydeł Sevilli i doprowadza do trzeciej porażki Rojiblancos z rzędu; hiszpańskie szczypiornistki zagrają o brąz mistrzostw świata z Danią; „To, co wydarzy się w tym sezonie, określi moją przyszłość”, mówi koszykarz Ricky Rubio.

Sport

„SuperDzieci” – Sport podaje, że Barcelona odwróciła wynik z Elche dzięki duchowi i przekonaniu najmłodszych. Jutglà, Gavi i Nico, trzech graczy z licencją dla gracza z drugiej ekipy, strzelali gole dla Blaugrany.

Na dole: historyczne referendum – 110159 socios zdecyduje, czy zatwierdza finansowanie Espai Barça – pierwszy raz głosowanie odbędzie się przez Internet; koronawirus i Cádiz wystawiają Real Madryt na próbę.

Do tego felietony o tym: gdy dzieci są przykładem; by powiedzieć „tak” Espai Barça; że lepszy stadion i wielka drużyna muszą współgrać.