Półfinały La Liga Promises w Abu Zabi [NA ŻYWO]

Infantil B pokonał wczoraj Espanyol 2:1 i awansował do półfinałów turnieju La Liga Promises w Abu Zabi. Dzisiaj zagra o finał z Villarrealem.

Ekipa Królewskich U-13, a konkretnie 12 wybranych piłkarzy, w grupie wygrała z PSG 1:0 i Al Jazirą 8:0, a przegrała właśnie z Villarrealem 0:2. Następnie w 1/4 finału pokonała Espanyol, który w grupie wygrywał z Valencią, Borussią Dortmund i Benficą. Gole dla Los Blancos zdobywali Paulo i Reyes [na zdjęciu], syn tragicznie zmarłego w czerwcu José Antonio Reyesa.

Dziennikarze w ekipie Realu Madryt za największe talenty uznają pomocnika Carlosa Díeza, MVP letniego turnieju międzynarodowego La Ligi w Nowym Jorku, oraz właśnie napastnika José Antonio Reyesa. Dotychczas gole zdobywali: 4 Paulo, 3 Reyes, 2 Carlos, a po jednym Melero i Yáñez.

KADRA INFANTILU B NA ZIMOWY TURNIEJ LA LIGA PROMISES:
Bramkarze: Álvaro (numer 1) i Javier (13)
Obrońcy: Almeida (2), Diego (3) i Jaime(4)
Pomocnicy: Melero (5), Viega (6), Carlos (8), Paulo (10), Ignacio (9) i Yáñez (11)
Napastnicy: Reyes (7).

W pierwszym półfinale Atlético, które ograło Juventus, zmierzy się z Sevillą, która po karnych okazała się lepsza od Barcelony. Przypomnijmy, że jest to tak zwany futbol 7, gdzie gra się bramkarzem i 6 piłkarzami w polu. W grupie grano po 12 minut połowa. W półfinałach mecze będą trwać 2x15 minut, a w finale 2x20 minut.

TERMINARZ LA LIGA PROMISES NA NIEDZIELĘ:
PÓŁFINAŁY
11:00 Atlético Madryt v Sevilla FC 0:1
11:50 REAL MADRYT v Villarreal CF 3:2

FINAŁ - 13:25.

Mecze na żywo można śledzić na kanale YouTube La Ligi. Poza tym w Polsce transmisję na żywo przeprowadzi kanał Eleven Sports 1 na platformie Player.pl.