REKLAMA
REKLAMA

Bayern Monachium bez problemu rozbił Union Berlin [VIDEO]

Ćwierćfinałowi rywale Królewskich w Lidze Mistrzów rozgrywali dzisiaj swoje spotkanie ligowe. W Bundeslidze mają dużą przewagę nad resztą stawki.
REKLAMA
REKLAMA
Bayern Monachium bez problemu rozbił Union Berlin [VIDEO]
Zdjęcie z tego meczu. (fot. Getty Images)

W kwietniu po przerwie na reprezentacje Bayern zagra w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Przed pierwszym starciem z Królewskimi rozegra jeszcze dwa mecze ligowe, w tym pierwszy odbył się właśnie dzisiaj. W kadrze Bawarczyków zabrakło aż 8 piłkarzy z powodu kontuzji i zawieszeń, ale sytuacja zespołu w Bundeslidze jest bardzo dobra, w tym po tym meczu mają aż 12 punktów przewagi nad Dortmundem.

REKLAMA
REKLAMA

Bayern od początku dominował i w pełni kontrolował sytuację na murawie. Goście mieli okazje do kontr, ale byli nieefektywni. Po zmarnowanych sytuacjach Karla i Kane'a przeciwnika pod koniec pierwszej połowy przełamał Olise, który ograł rywala po długim zagraniu Goretzki i trafił po długim rogu. Tuż przed przerwą wynik podwyższy Gnabry, wykorzystując zamieszanie po dośrodkowaniu. Po przerwie obraz gry się nie zmienił i gospodarze szybko ustawili sobie spotkanie golem Kane'a, a swoje drugie trafienie dorzucił Gnabry.

Bayern Monachium 4:0 (2:0) Union Berlin

1:0 Olise 43' (asysta: Goretzka)
2:0 Gnabry 45'
3:0 Kane 49' (asysta: Laimer)
4:0 Gnabry 67'

BAYERN: Urbig; Stanišić, Upamecano (61', Bischof), Kim
(71', Ito), Laimer; Kimmich, Goretzka (87', Osmani); Olise, Karl (61',
Guerreiro), Gnabry (87', Cardozo); Kane
Pozostający na ławce: Prescott; Della Rovere, Ofli i Pavić.

Jeśli nie możesz oglądać tego meczu, to najszybciej powiadomienia o golach i składzie dostaniesz z aplikacji Superscore Polska. [współpraca]

KONTUZJOWANI I NIEOBECNI

Manuel Neuer - kontuzja mięśniowa (powrót po przerwie na kadry)
Sven Ulreich - kontuzja mięśniowa (powrót za kilka tygodni)
Alphonso Davies - kontuzja mięśniowa (możliwy powrót na początek kwietnia)
Jamal Musiala - ból w kostce po ubiegłorocznej kontuzji (możliwy powrót na początku kwietnia)
Aleksandar Pavlović - wczoraj nie trenował i miał problem z biodrem, ale Kompany zapewniał, że to nie kontuzja

REKLAMA
REKLAMA

Jonathan Tah - zawieszenie za żółte kartki
Nicholas Jackson - zawieszenie za czerwoną kartkę
Luis Díaz - zawieszenie za czerwoną kartkę.

Aktualne tabele największych lig można znaleźć w aplikacji Superscore Polska. [współpraca]

TERMINARZ BAYERNU DO ĆWIERĆFINAŁÓW

21 marca, sobota, 15:30, Bundesliga - Bayern 4:0 Union Berlin
[przerwa na kadry]
4 kwietnia, sobota, 15:30, Bundesliga - Freiburg vs Bayern
7 KWIETNIA, WTOREK, 21:00, LIGA MISTRZÓW - REAL MADRYT v BAYERN
11 kwietnia, sobota, 18:30, Bundesliga - St. Pauli v Bayern
15 KWIETNIA, ŚRODA, 21:00, LIGA MISTRZÓW - BAYERN v REAL MADRYT.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

REKLAMA