Advertisement
Menu

Dzisiejsze okładki

Euroderby Madrytu i wygrana Barcelony to główne tematy na środowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. X

MARCA
Article photo

„To więcej niż finał” – MARCA wskazuje, że Metropolitano przyjmuje mecz, który zapowiada się na historyczny. Mbappé będzie pod znakiem zapytania do ostatniego momentu. W Atlético odwołują się do kibiców w poszukiwaniu remontady.

Na boku wyniki i terminarz Ligi Mistrzów, a na górze: triumf dla Miñarro – Barcelona oddaje hołd swojemu doktorowi poprzez awans do ćwierćfinałów po trafieniach Lamine'a i Raphinhi; karne dokonują sprawiedliwości wobec drużyny Luisa Enrique.

Na dole: przejęcie władzy w dzienniku MARCA – 13 nowych prezesów federacji sportowych debiutuje w redakcji gazety.

AS
Article photo

„Euroemocje” – AS pisze o dramatycznych derbach o wejście do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Metropolitano to podstawa Atlético. Real chroni się w 2:1 z Bernabéu i obecności Bellinghama. Lenglet i De Paul gotowi. Mbappé pod znakiem zapytania, dzisiaj przejdzie test. Simeone: „Nie wygramy tylko ze wsparciem trybun. Trzeba rozegrać wielki mecz”. Ancelotti: „Jeśli dużo biegasz, możesz zremisować, ale jeśli tworzysz różnicę, wygrywasz”.

Na górze: kolejne święto Raphinhi i Yamala – Brazylijczyk zaliczył dublet i został Pichichi Ligi Mistrzów; Hiszpan zaliczył asystę i strzelił gola na miarę powieszenia w muzeum; Pedri MVP; Barcelona awansował po starciu z dużo słabszą Benficą.

Na dole: Donnarumma dopełnia wyczynu – obronił dwa karne w serii jedenastek, pogrzebał Liverpool i nagrodził wytrzymałość PSG; Bayern dobija Leverkusen Xabiego – gole Kane'a i Daviesa wygaszają słabą próbę remontady ze strony niemieckiego mistrza; terminarz i wyniki.

Mundo Deportivo
Article photo

„Magia i do ćwierćfinałów” – Mundo Deportivo podaje, że Barcelona z wyzwolonym Lamine'em i egzekutorem Raphinhą awansuje do kolejnej rundy z autorytetem i dedykuje to doktorowi Miñarro. Yamal asystował przy bramce Brazylijczyka dzięki cudownej akcji ze skrzydła przy pierwszym golu i zakręcił niemożliwego rogala przy drugim trafieniu.

Na dole: terminarz i wyniki; PSG podbija Anfield i awansuje po karnych; Metropolitano wierzy w remontadę; Kandie elitarnym uczestnikiem maratonu w Barcelonie; gwiazdy NBA otwarte na starcie z Euroligą.

Sport
Article photo

„U jego stóp” – Sport przekazuje, że Raphinha i Lamine w pełnej formie zaliczyli gole w kolejnej wspaniałej wygranej Barcelony w Europie. Drużyna znowu pokazała swoją najlepszą wersję w starciu z Benficą, awansowała do ćwierćfinałów i marzy o wielkich rzeczach w Lidze Mistrzów. Hansi Flick widzi to jasno: „Nasz cel to wygranie rozgrywek”.

Na dole w sekcji Ligi Mistrzów: Donnarumma bohaterem w karnych; stołeczne euroderby na Metrpolitano; otwarte rozstrzygnięcie w starciu Lille z Dortmundem przy oczekującej Barcelonie.

Na samym dole: decydujący sezon dla Alonso – poprawki w Astonie Martinie; koszykarz Núñez wypada na sześć miesięcy – operacja kolana.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!