Dzisiejsze okładki

Wygrana Hiszpanii na Mistrzostwach Europy to najważniejsza kwestia poruszana na poniedziałkowych okładkach największych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

Article photo

„Po strachu… FESTIWAL” – doskonały występ w ataku i golazo Nico. Piątek, 18:00 przeciwko Niemcom.

Bellingham ratuje Imperium Brytyjskie. Strzela gola przewrotką w 95 minucie, która zapobiega sensacji; Kane przypieczętowuje zwycięstwo w dogrywce. Sainz na podium po wypadku w GP Austrii. Alcaraz rozpoczyna obronę tytułu.

AS

„Niemcy mają problem” – Hiszpania wygrywa po wcześniejszym samobóju Le Normanda i kończy z pasjonującym wynikiem (35 strzałów). Gole Rodrigo, Fabiána, Nico i Daniego Olmo. De la Fuente: „Mecz był na 8:1 lub 9:4”. W piątek pojedynek z gospodarzem o miejsce w półfinale.

Zbawca Bellingham. Wspaniały gol w 95. minucie wprowadza Anglię do dogrywki i unika katastrofy. Kane kończy remontadę przeciwko świetnej Słowacji.

Pogačar już w żółtej koszulce. Sainz trzeci, a Russell pierwszy dzięki walce Verstappena z Norrisem, która zakończyła się zderzeniem. Assen, ogród Bagnaii. Moment Mbappé. Francja czeka na swoją gwiazdę: „Widziałem siebie w lustrze i myślałem, że to koniec”. Cristiano w ćwierćfinałach, dążąc do kolejnych rekordów strzelonych goli na Mistrzostwach Europy.

Mundo Deportivo

„Recital” – La Roja zmierzy się z Niemcami w ćwierćfinale po zmiażdżeniu Gruzji dzięki golom Rodriego, Fabiána, Nico i Olmo oraz Lamine'owi, który przełamywał obronę rywalu.

Bellingham na styku ratuje Anglików przewrotką. Czterech odchodzi: Sergi Roberto, Alonso, a teraz obaj João. Pogačar liderem, a z Vingegaardem wszystko w porządku. Alcaraz rozpoczyna dziś Wimbledon.

Sport

„Tańcząc do ćwierćfinału!” – Lamine i Nico Williams prowadzą Hiszpanię z dwiema asystami i jednym golem przeciwko Gruzji. Hiszpańska drużyna zmierzy się z gospodarzami Niemcami w najbliższy piątek.

Anglia ratuje się w dogrywce. Francja i Portugalia nie chcą zawieść. Kontrowersyjny finisz Verstappena. Russell wygrywa w Austrii i Sainz na podium. Zagadka z oboma João, pożegnanie z Marcosem Alonso. Bagnaia znowu wygrywa, a Martín nadal jest liderem.