Dzisiejsze okładki

Wygrane Realu, Barcelony i Girony to najważniejsze kwestie poruszane na poniedziałkowych okładkach największych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

Article photo

„Szaleństwo!” – epicki Real odrobił straty od 0:2 do 99 minuty po trzech akcjach sprawdzanych przez VAR. Karny, gol barkiem Viniego i anulowana bramka dla Almeríi pod krytyką: „Ktoś zdecydował, że nie możemy wygrać”. Ancelotti: „Wszystkie trzy akcje dobrze odgwizdane”. Xavi: „Już w Getafe mówiłem, że są rzeczy, które nie pasują mi w tej lidze”.

Ferran utrzymuje Barcelonę. Jego hat-trick i golazo João odpowiedzią na dublet Isco, aby pozostać w wyścigu. Girona nie oddaje pozycji lidera. Granada z Atlético: wygrana może dać życie jednym lub drugim. Đoković w rekordowym rytmie do ćwierćfinałów. Van Aert uczłowiecza Ven der Poela.

AS

Remontada VAR-u” – Real uratował mecz, który do przerwy przegrywał 0:2. Sala VOR trzykrotnie „poprawiała” sędziego, przyznając Los Blancos rzut karny, nie uznając gola Arribasa i zatwierdzając kolejnego Viníciusa. Melero: „Zostaliśmy okradzeni”. Xavi podsyca ogień: „Mówiłem, że trudno będzie wygrać tę ligę”.

Wybawiciel Ferran: hat-trick napastnika daje kolejną wygraną Barcelonie w końcówce. Lider w trybie cyklonu. Granada może być kolejnym gwoździem do trumny. Serbski egzamin dla Alcaraza: Hiszpan powalczy o ćwierćfinał z Kecmanoviciem. Đoković rozpędza walec parowy. Numer jeden pozwolił Mannarino na wygranie tylko trzech gemów.

Mundo Deportivo

„Więcej niż 3 punkty” – Barcelona utrzymuje się w walce o mistrzostwo dzięki wygranej wypełnionej charakterem przeciwko Betisowi, który odrobił straty ze stanu 0:2. Hat-trick Ferrana, kluczowe golazo João i partidazo Lamine Yamala na reaktywację drużyny, która pozostaje przy życiu.

„Kradzież” – Real w 99. minucie odwrócił losy meczu od stanu 0:2 z czerwoną latarnią ligi po kilku niewytłumaczalnych decyzjach VAR-u, który przyznał Los Blancos karnego, uznał gola Viníciusa ramieniem i anulował bramkę Almeríi.

Niebezpieczny kac po Pucharze Króla dla Los Colchoneros. Kolejny popis lidera: trzy gole Dowbyka w 6 minut wystrzeliwują piłkarzy Míchela.

Sport

„Wielka Barça nie potrzebuje VAR-u” – Barcelona odłożyła nieszczęście na bok i zaprezentowała się świetnie, grając na poziomie niewidzianym od dłuższego czasu. Ferran Torres strzelił hat-tricka, João Félix był decydujący w starciu ze świetnym Isco, liderem Betisu.

„Rozbój w La Lidze!” – Hernández Maeso i VAR bohaterami czarnego popołudnia na Bernabéu. Trzy historyczne błędy, za każdym razem na korzyść Los Blancos. Oburzenie w całej La Lidze. Popis lidera Girony i Dowbyka.