Dzisiejsze okładki

Porażka Realu Madryt i wygrana Barcelony to główny temat na piątkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA
Article photo

„Gigantyczne Atlético” – MARCA pisze o epickiej wygranej Rojiblancos w kolejnej dogrywce. Griezmann zrobił różnicę poprzez golazo w 100. minucie. Real Madryt odpowiedział doprowadzając rywala do granicy. Losowanie ćwierćfinałów Pucharu Króla o 13:00.

Na górze: strach... i remontada – Gómez dał prowadzenie Unionistas, ale Ferran, Koundé i Balde odwrócili wynik; Pedro Rocha zwoła wybory na prezesa Federacji.

Na dole: Alavés i Cádiz otwierają ligową kolejkę; Alcaraz w trzeciej rundzie Austrlian Open; Carlos Sainz przybliża Dakar – broni prawie 1,5-godzinnej przewagi na ostatnim etapie; hokeistki na trawie zagrają na Igrzyskach.

AS

„Wielki puchar Griezmanna” – Atlético awansowało do ćwierćfinału po wyczerpującym i nierównym meczu z dogrywką. Ładny gol Francuza rozstrzygnął starcie. Kiepskie spotkanie dla obu bramkarzy.

Strach i awans Barcelony, która odrabiała straty po pierwszym golu Unionistas i awansowała bez symptomów poprawy. Sainzowi pozostało dokończenie roboty na Dakarze. Awaria w aucie Loeba przekreśla jego szanse, więc Hiszpan jest już bardzo blisko ostatecznej wygranej. Alcaraz awansował do trzeciej rundy Australian Open po przegraniu jednego seta z Sonego i przeciętnej grze, a teraz zmierzy się z Shangiem.  Hiszpańskie hokeistki na trawie awansowały na Igrzyska Olimpijskie po pokonaniu Irlandii. W Eurolidze Mike James stawi czoła Campazzo.

Mundo Deportivo

„Barça i Atlético tak, Real nie” – Mundo Deportivo świętuje, że Barcelona po remontadzie zagra w ćwierćfinałach, a Królewscy ulegli po dogrywce Griezmannowi.

Na dole: hokeistki na rolkach z awansem na Igrzyska w Paryżu; Sainz chce wygrać dzisiaj czwarty Dakar; dobra seria koszykarzy Barcelony kończy się w Stambule.

Sport

„Reaguje na czas...” – Sport podkreśla, że Barcelona musiała odwrócić wynik w starciu z Unionistas i jest już w ćwierćfinałach Pucharu, chociaż zostawiła po sobie wątpliwości. „... a Real odpada” – Atlético pogrzebało ekipę Ancelottiego w dogrywce.

Na dole: Sainz ociera się już o swój czwarty Dakar – dzisiaj ostatni etap; Alcaraz cierpiał, by wejść do trzeciej rundy w Australii – pokonał Włocha Sonego; Efes skończył z serią koszykarskiej Barcelony.