Kolejny gol Endricka [VIDEO]

Endrick nie przestaje zachwycać swoimi możliwościami. Dziś w nocy pomógł swojej drużynie i zdobył ważnego gola na 2:0 w starciu z Internacionalem.

Endrick ma za sobą kolejny udany mecz. 17-latek ponownie wystąpił w pierwszym składzie walczącego o mistrzostwo Brazylii Palmeiras i znów wpisał się na listę strzelców. Tym razem na trafienie czekał do 59. minuty. Gracze Internacionalu wymieniali piłkę na swojej połowie, przejął ją Raphael Veiga, ta po chwili trafiła pod nogi Endricka, który z około 20 metrów mocnym, płaskim strzałem pokonał Sergio Rocheta. Gola Brazylijczyka, który trafi do Realu Madryt najbliższego lata, możecie zobaczyć poniżej.

Było to trzecie i ostatnie uderzenie Endricka w tym meczu. Wszystkie z nich oddał zza pola karnego. Z pierwszym poradził sobie bramkarz gości, a przy drugim pomógł mu słupek.

Endrick zszedł z boiska tuż po swoim golu, po którym Palmeiras prowadziło 2:0. Poza trafieniem nie rozgrywał wielkiego meczu i nie był zbyt aktywny. Ostatecznie jego zespół wygrał 3:0 i zajmuje pierwszą pozycję w tabeli. Ma 3 punkty przewagi nad Botafogo i Grêmio, 4 nad RB Braganrino i 5 nad Flamengo. Wszystkie te zespoły mają jednak mniej rozegranych meczów, co zapowiada bardzo ciekawą walkę o mistrzostwo. Palmeiras rozegra jeszcze 4 spotkania ligowe.