Tryb Ligi Mistrzów odpalony na pełnej!

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Real Madryt wygrał na wyjeździe z Liverpoolem 5:2. Gospodarze szybko objęli prowadzenie, a w 15. minucie prowadzili już 2:0. Tym obudzili potwora. Królewscy odpowiedzieli PIĘCIOMA golami i wywożą z Anfield znakomity rezultat.

Piętnaście minut wystarczyło, żeby obudzić lwa. Real Madryt zaliczył prawdopodobnie najgorszy początek meczu w tym sezonie. Liverpool strzelił dwa gole, a to, co działo się na Anfield mogło raczej sugerować kolejne bramki gospodarzy, a nie wielki spektakl w wykonaniu Królewskich.

Ale to był spektakl. Liverpool miał wszystkie karty w rękach: dwubramkowe prowadzenie u siebie, kibice, możliwość cofnięcia się i czekania na wykorzystanie szybkich napastników przy słabej postawie obrońców Realu. Królewscy wytrącili rywalom wszystkie asy, króle, damy i walety.

Sygnał do ataku dał Vinícius, który strzelił bardzo ładną bramkę, która dała nadzieję. Ale nadal nikt nie mógł przypuszczać, że to się tak skończy. Nikt nie mógł przewidzieć, że Alisson „odwdzięczy” się Realowi za błąd Courtois przy drugim golu. Początek drugiej połowy to już Madryt w pełnej krasie. Militão zrehabilitował się za błąd przy trafieniu Darwina, a tryb Champions włączył Benzema, autor dwóch trafień.