Jović nie pomógł Serbii w Słowenii

Serbia zremisowała na wyjeździe ze Słowenią. W drugiej połowie na boisku pojawił się Luka Jović.

Serbowie przyjechali do Słowenii z myślą o utrzymaniu się za Norwegią, która wygrała dzisiaj ze Szwecją, w walce o pierwszej miejsce w grupie. Po pierwszej połowie prowadzili już 2:0, ale gospodarze w 8 minut po przerwie doprowadzili do remisu. Goście rzucili wszystko, by wygrać, ale ostatecznie nie zdołali już pokonać Jana Oblaka.

Luka Jović pojawił się na boisku po drugim golu rywali i był dosyć aktywny. Gracz Królewskich oddał dwa groźne strzały. Pierwszy obronił Oblak, a drugi przeleciał obok słupka. Był to jego ostatni mecz. Napastnik rozpoczyna teraz urlop.

Słowenia 2:2 Serbia
0:1 Živković 8'
0:2 Mitrović 35'
1:2 Gnezda 48'
2:2 Šeško 53'

Słowenia: Oblak; Brekalo (46', Balkovec), Bijlo, Mevlja (84', Gorenc); Karničnik, Gnezda, Kurtić, Sikosek (78', Verbić); Zajc (46', Crnigoj); Šeško i Celar (46', Šporar)
Serbia: Rajković; Milenković, Vejlković, Pavlović; Živković (46', Radonjić), Maksimović (85', Račić), Grujić (66', Milinković-Savić), Mladenović (56', Jović); Tadić, Lukić (56', Kostić); Mitrović