Wytypuj wynik i wygraj koszulkę Realu Madryt!

Nagrodą w konkursie jest oryginalna domowa koszulka Królewskich z tego sezonu, a zadanie jest bardzo proste.

Królewscy znowu są na fali, efektownie wygrywają i od ośmiu spotkań nie zaznali goryczy porażki. Zapewnili sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów i przed tą kolejką zasiadali na fotelu lidera La Ligi. Kibice Los Blancos mają więc w ostatnich dniach powody do radości, a entuzjazm udziela się także nam. Z tego powodu postanowiliśmy przygotować dla Was niespodziankę, jaką jest kolejny konkurs, w którym tym razem do wygrania jest oryginalna koszulka Realu Madryt z tego sezonu.

Zadanie jest bardzo proste.

Koszulka trafi w ręce tej osoby, która jako pierwsza poda w komentarzu poniżej dokładny wynik niedzielnego meczu Realu Madryt z Sevillą, a także wytypuje pierwszego zdobywcę bramki dla Królewskich i napisze, w której minucie ona padnie. Przykładowy format odpowiedzi: 3:0 Modrić 18'.

Jeśli nikt nie wytypuje poprawnie wszystkich trzech zdarzeń, to koszulka trafi do osoby, która była najbliżej (najważniejsze będzie trafienie wyniku, potem strzelca i minuty). Swój typ można podać w komentarzu do godziny 21:00 w dniu meczu.